Uitslag 2011

 

7 - 9 oktober 2011

 

Punten houden rekening met 2 aftrekwedstrijden
Punkte halten rechnung mit 2 abziehregatta / Points take into account with 2 deduction races

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 NED 90 Hans Peulen,
René Heynen,
Patrick Vrancken,
M&R
13 3 1 (4) 1 3 (4) 1 2 1 1
2 GER 1453 Stephan Dauber,
Axel Pospischil,
Jürgen Pospischil,
ABC
30 (9) 8 1 4 1 3 6 1 (11) 6
3 GER 1226 Erich Offermans,
Mona Offermans,
Robert-Jan Kentgens,
ABC
31 1 (9) 5 5 6 2 5 (11) 4 3
4 GER 1161 Daniel Jonkmans,
Butze Bredt,
Markus Ludwigs,
ABC
34 5 6 2 3 (8) 5 2 5 6 (8)
5 GER 1680 Rainer Ochs,
 Wilhelm Jonkmans,
Hans v/d Toren,
ABC
38 6 2 6 2 5 11 (12) (dnf) 2 4
6 GER 1643 Hans-Walter Fink,
Matthias v d Donk,
Gustav Dijkman,
YCRE
46 (14) (10) 8 10 2 1 7 4 5 9
7 NED 92 Marc Prins,
Jeroen Happe,
Edgar Boogaard,
ARZV
49 4 4 10 (ocs) 7 8 4 (14) 10 2
8 GER 1663 André Schenten,
Florian Mäge,
Kai Huben,
ETUF
53 7 5 (12) 6 (9) 9 9 3 9 5
9 GER 1652 Guido Halterbeck,
Karsten Klee,
Anne Halterbeck,
ABC
59 8 (11) 3 7 (11) 10 10 8 3 10
10 NED 5 Gé Baudoin,
 Geert Grevink,
Jan Gruiters,
M&R
67 2 3 (14) 13 12 (14) 3 9 13 12
11 GER 1616 Andre Houben,
Michael Junge,
Nick Houben,
ABC
67 12 (15) 11 8 4 7 11 7 7 (13)
12 GER 1667 Knut Viehweger,
Jutta Eick,
Lothar Schmidt-Wöhe,
YCL
85 11 12 (15) (ocs) 15 6 14 12 8 7
13 SUI 530 Cornelia Zech,
Matrais Maskoet,
Iris Baasch,
RVB
88 13 7 9 (dsq) 10 (19) 13 10 12 14
14 NED 94 Michel Peulen,
Sander Geelen,
Peter Snellens,
M&R
95 10 13 7 9 (ocs) 15 8 6 (dnf) dnf
15 GER 417 Peter Späth,
Kerstin Dr.Späth,
Frank Hebmüller,
ETUF
111 15 (16) 13 12 14 12 16 13 16 (23)
16 GER 1588 Thomas Küpper,
Gregor Draute,
Sander Soeren,
DSV Düsseldorf
117 (18) (18) 16 14 16 13 17 15 15 11
17 H 85 R.van Holland,
H.van Vemde,
J.Voorn,
ARZV
124 16 14 (19) 16 13 17 (18) 18 14 16
18 GER 1176 Michael Röhrig,
Matthias Rap,
Silke Pönsgen,
YCRE
137 (21) (21) 20 15 17 18 15 16 21 15
19 NED 87 Otto Berg,
Birgit Berg,
Ruud Reinders,
ZC Thorn
139 (19) (19( 17 17 18 16 19 17 17 18
20 GER 1630 Hans-Eberhard
 Wülfing,
Werner Stratmann,
Conny Deertz,
YCRE
150 17 (23) (dnf) 11 23 20 20 19 19 21
21 NED 62 Els van der Werf,
Anky Bulstra,
Jaxon Deelman,
ARZV
155 20 17 18 18 20 22 (dns) (dns) 20 20
22 GER 598 Clemens August Brachtendorf,
Moritz Roeder,
Mattias Schara,
ETUF Essen
156 (23) 20 22 19 19 (24) 21 20 18 17
23 GER 1355 Norbert Schuhl,
Josua Schröder,
Manfred Vomberg,
Yacht Club Rursee
170 22 22 (24) 20 22 21 22 (23) 22 19
24 NED 93 Boudewijn Overdevest,
Jan Hylkema,
Theo v.d. Vondervoort,
De Batavier
181 (25) 25 21 21 21 23 24 (dnf) 24 22
25 GER 1551 Marion Weinberg,
Friedrich Haase,
Nicolas von Beckenrath,
YCRE
187 24 24 23 23 (25) (25) 23 22 23 25
26 BEL 77 Michel Marres,
Jef Vrancken,
Swa Vandael,
M&R
195 26 (dns) (dns) 22 24 26 ocs 21 25 24